Vstupné rohože

Vstupné rohože

Vstup je vizitkou každej budovy. CWS má pripravené rohožky pre každú potrebu. CWS rohože zachytávajú nečistoty, vlhkosť a prach, zabraňujú pošmyknutiu, chránia podlahy a navodzujú predstavu čistoty v miestnosti. Prostredníctvom robustných štetín alebo hliníkovej rohože sa zachytí drsná špina a vlhkosť priamo pred vstupom. Tým sa znižuje rozhodujúca potreba dodatočného očistenia dlážky a nákladov na upratovanie až o 80%.

Pri pravidelnom rozvoze zamieňa CWS čistú rohož za použitú a tú odváža do CWS práčovne.

Servis rohoží

Servis rohoží

Za našimi výrobkami stojí riešenie so systémom. Profesionálny servis pre nás znamená: odvoz, výmena, pranie, sušenie, kontrola a dodávka. Frekvencia výmen rohoží je 7, 14 a 28 dní. K balíčku nášho servisu patrí tiež obsiahle poradenstvo, analýza Vašich potrieb, poradenstvo týkajúce sa výrobkov a individuálne riešenie v rámci servisu.

Servisná služba pravidelnej výmeny rohoží ako aj odborná starostlivosť o ne znamená, že môžu byť použité znova a znova. Všetky CWS rohože sú čistené v špecializovaných práčovniach. Certifikované procesy práčovne sú šetrné k životnému prostrediu a zabezpečujú trvalú čistotu.

Rohože

Štandardné rohože

CWS Štandardná rohož zadržuje špinu, chráni Vašu podlahu a zabraňuje pošmyknutiu.

V pravidelných cykloch vymieňame ušpinené rohože za čisté. Čo sa týka dizajnu a veľkostí, CWS ponúka spoľahlivé možnosti výberu. Osvedčenými veľkosťami sú rohože s rozmermi: 85 x 150 cm, 115 x 200 cm a 150 x 200 cm. 

Viac informácií
Logové rohože

Logové rohože

Firemné logo alebo slogan- individuálne vytvorené rohože zvýrazňujú obzvlášť hlavný vstup firmy. CWS vám ponúka širokú paletu individuálnych možností vzhľadu.  

Rohože zachytávajúce nečistoty sú viac než len efektívnym pomocníkom proti špine.

Viac informácií
Špeciálne priemyselné rohože

Špeciálne priemyselné rohože

CWS ponúka riešenie na kontrolu vstupov pred prachom, nečistotami a vlhkosťou.

Ani tá najmenšia nečistota Vám už neunikne.

Viac informácií
Rohože z hliníkových profilov

Rohože z hliníkových profilov

CWS ponúka profesionálne riešenia pre interiér a exteriér- rohože s elegantným a robustným hliníkovým profilom.

Naši pracovníci Vám profesionálne poradia a nájdu pre Vás vhodný hliníkový profil rohože. 

Viac informácií
Rohože absorbujúce olej

Rohože absorbujúce olej

Pre silne znečistené miesta na Vašom pracovisku má CWS po ruke dobré riešenie: Rohože absorbujúce olej, ktoré udržujú zem a zariadenia čisté a chránia ich pred nebezpečnými látkami a kvapalinami. 

Viac informácií