O nás

CWS-boco

CWS-boco = silný partner

CWS boco-International je jedným z popredných servisných partnerov pre riešenie toaliet a hygienických zariadení, rohoží a textilných služieb na základe prenájmu. Sme zastúpený v 17 európskych krajinách  s približne 7.900 zamestnancami.

Ponúkame kompletný kvalitný servis. V závislosti od odvetvia vyvíjame flexibilné riešenie a moderné a udržateľné služby pre našich zákazníkov. Sortiment zahŕňa rad moderných hygienických systémov a produktov. Okrem vybavenia toaliet sa CWS presadilo na trhu aj inovatívnymi riešeniami rohoží. Odvetvie boco poskytuje špecifické pracovné odevy, osobné ochranné prostriedky a moderné riešenie módneho priemyslu.

 

CWS-boco Slovensko

CWS-boco Slovensko

O Vašu spokojnosť a splnenie všetkých prianí sa na Slovensku starajú manažéri predaja, ktorých môžete nájsť v regiónoch po celom Slovensku, takže v prípade záujmu o naše služby stačí, ak zatelefonujete na niektorú z našich pobočiek a obchodný zástupca príde priamo za Vami. Odbornú montáž prístrojov majú na starosti naši servisní technici, ktorí Vám taktiež pravidelne dovezú spotrebný materiál a ochotne kedykoľvek poradia. Spolu sa o Vašu spokojnosť stará takmer 105 zamestnancov našej spoločnosti.

V prípade ďalších otázok sme Vám kedykoľvek k dispozícii:

CWS-boco Slovensko, s. r. o.
Bojnická 10, 831 04 Bratislava
Obchodné a logistické centrum: M. R. Štefánika 87, 920 01 Hlohovec
Telefón: +421 33 73 51 329; +421 903 201 444
Fax: +421 33 73 01 888
e-mail: info@cws.sk

Naše pobočky