Správna hygiena, základ zdravia

Správna hygiena

Naša spoločnosť Vám ponúka kompletné produkty a služby na toaletách.
Ponúkame Vám moderné hygienické riešenie na prenájom. Naše spektrum riešení toaliet sa pohybuje od systémov na umývanie a sušenie rúk, až po starostlivosť o ruky a pokožku. Okrem uterákov a mydla, sú našim inovatívnym portfóliom produktov aj hygienický systém čistenia WC sedadiel, dávkovače vône, ako aj toaletné doplnky, koše na odpad a ďalšie toaletné príslušenstvo.

Hygiena WC sedátka

Hygiena WC sedátka

Toalety sú citlivé hygienické oblasti, a to najmä v prípade, že ste zaneprázdnení a nemáte čas na upratovanie. Sú to taktiež osvedčené prenášače chorôb. Produkty CWS pre hygienu WC tomu dokážu zabrániť. Efektívna čistota, jednoduchosť použitia, atraktívny design - vďaka CWS sa budú Vaši hostia, návštevníci, zákazníci či zamestnanci cítiť dobre.

Náhľad produktov
Umývanie rúk

Umývanie rúk

Najlepšou prevenciou pred chorobami, vírusmi a baktériami je pravidelné umývanie rúk po každom použití WC. Naša spoločnosť Vám poskytuje širokú škálu pri výbere toho správneho prostriedku na umývanie rúk, či už ide o mydlovú penu alebo tekuté mydlo. CWS koncentráty sú jemné, dermatologicky testované a biologicky rozložiteľné podľa smerníc EÚ na kozmetické výrobky. Vďaka špeciálnemu systému mydlo nezaschne a nevytvárajú sa žiadne plesne či baktérie, ani vtedy, ak sa nepoužíva dlhšiu dobu. K dispozícii sú dávkovače s pákou alebo bezdotykové variácie dávkovačov.

Náhľad produktov
Utieranie rúk

Utieranie rúk

CWS Vám ponúka niekoľko typov dávkovačov na papierové uteráky. K dispozícii sú dávkovače skladaných uterákov, ako aj dávkovače papierových roliek. Stačí si len vybrať!

Neprehliadnite však naše dávkovače textilných uterákov! Poskytujeme jedinečnú službu prania bavlnených textilných uterákov, čo umožňuje výhodné využívanie energie. Bavlnené textilné uteráky šetria až 63% energie, 79% odpadu a 48% CO2 emisií v porovnaní s papierovými uterákmi. Jedným bavlneným uterákom utriete ruky až 150-krát a dá sa oprať až 100-krát v rámci životného cyklu. To znamená, že CWS bavlnené textilné uteráky môžu byť použité približne 15 000-krát na osušenie rúk, predtým než budú vyradené a zrecyklované, a tak použité ako handry na čistenie. Takýmto spôsobom môže bavlnený uterák nahradiť až 30 000 papierových uterákov. Vďaka dvojkomorovému systému vo vnútri dávkovača zostáva použitá časť oddelená od zvyšku čistej rolky a zákazníci tak vždy dostanú hygienicky čistú časť uteráka.

 

 

Náhľad produktov
Starostlivosť o pokožku

Krém na ruky - starostlivosť o pokožku

V línii dávkovačov CWS nájdete aj Krém na ruky, ktorý má diskrétnu vôňu a vyživuje pokožku. Kyslý povrch na pokožke chráni ruky pred negatívnymi vplyvmi, ktoré by mohli ohroziť naše zdravie: napr. infekcie, podráždenie pokožky, alergie či vysušovanie. CWS krémy a mydlá sú pH neutrálne. To znamená, že pH hodnota našich náplní je podobná pH hodnote pokožky. Preto sú testované krémy CWS dermatologicky jemné k pokožke, majú prírodné konzervanty a sú výživné. Používanie krému na ruky tak chráni Vašu pokožku pred nepriaznivými vplyvmi prostredia.

Náhľad produktov
air_bar_schraeg_rechts_royalred_lores.jpg

Osviežovače vzduchu

Osviežovače vzduchu Aircontrol poskytujú dlhotrvajúcu vôňu a badateľnú sviežosť. Intenzita vôní môže byť prispôsobená individuálnym potrebám zákazníka, ako aj možnostiam priestoru hygienického zariadenia. Dávkovače majú svetelný senzor, ktorý aktivuje vôňu vždy, keď niekto vstúpi do miestnosti (ak sa zasvieti svetlo). Ak je v miestnosti tma alebo je noc, dávkovač sa vypína. Vôňa do osviežovača Aircontrol pohlcuje nepríjemné zápachy a umožňuje tak zákazníkom vstúpiť do miestnosti s príjemnou vôňou.

Náhľad produktov
lc.jpg

Dámska hygiena

Už žiaden problém s likvidáciou dámskych hygienických vložiek. CWS má jednoduché riešenie: Dámsky hygienický box LadyCare. Pravidelná výmena košov prostredníctvo služby CWS Vás zbaví problémov s likvidáciou a odpadmi.

Náhľad produktov