Homepage SK

Riešenia

 • Hygiena toaliet

  Ponúkame Vám moderné hygienické riešenie na prenájom. Naše spektrum riešení toaliet sa pohybuje od systémov na umývanie a sušenie rúk, až po starostlivosť o ruky a pokožku.
  Najlepšou prevenciou pred chorobami, vírusmi a baktériami je pravidelné umývanie rúk po každom použití WC. Naša spoločnosť Vám poskytuje širokú škálu pri výbere toho správneho prostriedku na umývanie rúk, či už ide o mydlovú penu alebo tekuté mydlo. CWS koncentráty sú jemné, dermatologicky testované a biologicky rozložiteľné podľa smerníc EÚ na kozmetické výrobky. Vďaka špeciálnemu systému mydlo nezaschne a nevytvárajú sa žiadne plesne či baktérie, ani vtedy, ak sa nepoužíva dlhšiu dobu. K dispozícii sú dávkovače s pákou alebo bezdotykové variácie dávkovačov.
 • Bezpečnostné rohožky

  Vstup je vizitkou každej budovy. CWS má pripravené rohožky pre každú potrebu. CWS rohože zachytávajú nečistoty, vlhkosť a prach, zabraňujú pošmyknutiu, chránia podlahy a navodzujú predstavu čistoty v miestnosti.
  Za našimi výrobkami stojí riešenie so systémom. Profesionálny servis pre nás znamená: odvoz, výmena, pranie, sušenie, kontrola a dodávka. Frekvencia výmen rohoží je 7, 14 a 28 dní. K balíčku nášho servisu patrí tiež obsiahle poradenstvo, analýza Vašich potrieb, poradenstvo týkajúce sa výrobkov a individuálne riešenie v rámci servisu. Servisná služba pravidelnej výmeny rohoží ako aj odborná starostlivosť o ne znamená, že môžu byť použité znova a znova. Všetky CWS rohože sú čistené v špecializovaných práčovniach. Certifikované procesy práčovne sú šetrné k životnému prostrediu a zabezpečujú trvalú čistotu.
 • Pracovné odevy

  Ponúkame údržbu a pranie pracovných odevov v rôznych odvetviach: gastronómia a potravinárstvo, zdravotníctvo, upratovanie či ťažký priemysel.Zamestnanci v uniformách reprezentujú u zákazníkov silný kvalifikovaný tím.
  Kolekcia boco ponúka odevy dokonale vhodné pre predaj a obsluhu v oblasti stravovania a potravinárskej výroby a zabezpečenia systému HACCP. Desiatky rokov skúseností a znalostí špecifických požiadaviek v tejto oblasti sa odrážajú vo funkčných detailoch a pohodlnosti modelov. Boco kolekcia pre služby a upratovanie je úplne v súlade so súčasnými trendmi, prispôsobená potrebám rôznych priemyselných odvetví - od služieb v reštauráciách alebo kaviarňach až po upratovacie služby - nič nemôže stáť v ceste úspešného pracovného dňa!
 • Priemyselné utierky

  Vysoko kvalitné priemyselné utierky vyhovujú potrebám čistenia na pracovisku a zabezpečujú najvyššiu úroveň čistoty.
  Ponúkame Vám širokú škálu papierových utierok rôznych druhov a veľkostí... Stačí len povedať, čo potrebujete. K dispozícii sú taktiež aj rolky z netkaných textílií, ktoré sú určené pre náročnejšie priemyselné odvetvia.
 • Čistiaca chémia

  V prípade záujmu nás kontaktujte a naši predajcovia Vás radi navštívia, aby Vás ukázali silu, ktorá v čistiacich prostriedkoch skrýva...
  Akákoľvek škvrna, akákoľvek nečistota- to nie je žiaden problém! Vyskúšajte naše nové čistiace prostriedky a už nikdy nebudete chcieť nič iné. V prípade záujmu nás kontaktujte a naši predajcovia Vás radi navštívia, aby Vás ukázali silu, ktorá v čistiacich prostriedkoch skrýva...
Naša spoločnosť Vám ponúka kompletné produkty a služby na toaletách.
Vstup je vizitkou každej budovy. CWS má pripravené rohožky pre každú potrebu.
Naša spoločnosť ponúka širokú škálu služieb a servisu týkajúceho sa pracovných odevov či ochranných prostriedkov pri práci.
Vysoko kvalitné priemyselné utierky vyhovujú potrebám čistenia na pracovisku a zabezpečujú najvyššiu úroveň čistoty.
Akákoľvek škvrna, akákoľvek nečistota- to nie je žiaden problém! Vyskúšajte naše nové čistiace prostriedky a už nikdy nebudete chcieť nič iné.

Prečo práve CWS boco?

 • Skúsenosti

  CWS-boco = silný partner CWS boco-International je jedným z popredných servisných partnerov pre riešenie toaliet a hygienických zariadení, rohoží a textilných služieb na základe prenájmu. Sme zastúpený v 17 európskych krajinách a v Číne s približne 7.900 zamestnancami.
 • Kvalita

  Ponúkame kompletný kvalitný servis. V závislosti od odvetvia vyvíjame flexibilné riešenie a moderné a udržateľné služby pre našich zákazníkov. Sortiment zahŕňa rad moderných hygienických systémov a produktov. Okrem vybavenia toaliet sa CWS presadilo na trhu aj inovatívnymi riešeniami rohoží. Odvetvie boco poskytuje špecifické pracovné odevy, osobné ochranné prostriedky a moderné riešenie módneho priemyslu.
 • Zákaznícky Servis

  Sme tu pre Vás vždy a všade! Pracovníci nášho oddelenia pravidelne navštevujú zákazníkov a dbajú o to, aby im boli splnené všetky ich požiadavky. Pokojne sa na nich môžete obrátiť s akýmkoľvek problémom alebo reklamáciou. Môžete si byť istí, že reklamácií nie je veľa, a to hlavne vďaka výbornej kvalite našich produktov a služieb.

Referencie

Áno sme schopný obsluhovať umývarky a toalety po celom svete
Prvý dojem sa ráta!
Pracovné oblečenie pre profesionálov