28 Apríl - Svetový deň bezpečnosti a zdravia pri práci

Svetový deň bezpečnosti a zdravia pri práci

Svetový deň bezpečnosti a zdravia pri práci vyhlásila Medzinárodná organizácia práce (ILO) a pripomína sa od roku 2003.  CWS-boco je dlhoročným expertom v oblasti bezpečnosti a zdravia. Hlavným cieľom tohto dňa je prispieť k zlepšeniu pracovných podmienok a zvýšeniu bezpečnosti a ochrany zdravia pracovníkov.

Každý deň po celom svete zahynie pri práci až 6400 ľudí. Zranenia sú zvyčajne spôsobené slabým vybavením a ochranou pred zranením. Bohužiaľ najčastejsie sa to týka pracovného oblečenia ktorému chýbaju ochranné prvky “ vysvetlil Werner Munnich, expert v PPE (Osobne Ochranné Prostriedky) v CWS-boco Nemecko. 

protiunavova_rohoz.jpg

CWS-boco produkty môžu pomôcť

Ochranné oblečenie od spoločnosti Boco zabezpečuje najvyššiu formu ochrany pretože je nielen vyrobené z vysoko kvalitných vlákien, ale aj spĺňa najnovšie Európske normy a okrem iného je testované v najmodernejšom odvetí protipožiarnej ochrany. Veľa produktov CWS bolo vyrobených aby slúžilii a ochraňovali práve v pracovnom prostredí, napríklad protiúnavová rohožka pre zamestnancov ktorý musia počas práce stáť veľa na nohách alebo CWS ošetrujúce a ochraňujúce produkty na ruky. 

disinfect.jpg

Hygienické umývanie po práci je základom zdravia, preto sme vyvinuli Antibacterial Disinfect ktorý je vhodný do kuchyniek a toaliet. Vďaka antibakteriálnym, antifungicídnym a z časti antivirálnym účinkom dezinfekčného gélu garantuje hygienické umytie rúk a dokonalú dezinfekciu.

cws_oelsaugmatten_1_1.jpg